PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image image image image

Rezervované - Záhrada s chatkou v obci Sokoľ - tiché miesto pod lesom, ihneď užívateľné

29 000 €
  • Typ: Záhradná chatka
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 371.00 m2
  • Lokalita: Sokoľ

Popis ponuky

Exkluzívne ponúkame na predaj záhradku s murovanou chatou v obci Sokoľ. Záhrada má 371m2 + podiely na prístupových cestách. Chata je murovaná, tehlová, s pivnicou, vo veľmi dobrom zachovalom stave, ihneď užívateľná. Podlahová plocha cca 50m2. V chate je elektrina, voda sa zachytáva dažďová vo viacerých nádržiach. V najnižšej časti sa nachádza kuchynka s komorou (pivnicou) a kôlňa - sklad. V kuchyni je plynový sporák (na bombu). Na prízemí chaty je miestnosť s kachľovou pecou, posedením a posteľami. Na poschodí je miestnosť na spanie pre cca 4 osoby. Vedľa chatky je drevený altán s grilom, lavice. V hornej časti záhrady je suché WC a skladovacie priestory. Záhradka sa nachádza vo svahu, má vybudované betónové terasy s hriadkami a ovocnými stromami. Je udržiavaná, s krásnymi výhľadmi. V hornej časti záhradky je bránka vedúca priamo do lesa. Krásne, tiché miesto v prírode. Lokalita len 12 km od Košíc.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »