PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image

Rezervované - Veľký 2i byt na Letnej ul. v Košiciach

132 000 €
  • Typ: 2 (2,5) izbový byt
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 82.00 m2
  • Lokalita: Košice I

Popis ponuky

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt v tehlovom dome na Letnej ulici, v časti Malá Praha v Košiciach. Byt má 82m2, loggia 3,5m2 a pivnica 9m2 a nachádza sa na 2. poschodí (z 3). Orientácia – S a J/V. Nové rozvody, plastové okná, interiérové dvere, stierky, bezpečnostné vchodové dvere, alarm. Nová kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, murované jadro. V byte pôvodné dubové parkety, v kuchyni a kúpeľni dlažba a obklady. Kúrenie samostatným plynovým kotlom, možnosť vybudovania krbu (komín). Parkovanie vo dvore. Mesačné náklady cca 120€.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »