PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image image image image

REZERVOVANÉ - Rodinný dom v obci Nižná Kamenica - tichá lokalita, krásna záhrada, veľký pozemok

153 000 €
  • Typ: Rodinný dom
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 2700.00 m2
  • Lokalita: Nižná Kamenica

Popis ponuky

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny, kompletne rekonštruovaný 6 izbový rodinný dom s možnosťou dvojgeneračného bývania. V časti domu ešte prebieha rekonštrukcia, bude ukončená do predaja. Nehnuteľnosť sa nachádza na veľkom rovinatom pozemku (cca 27 á) na okraji obce, tiché a čisté prostredie, veľa zelene, stromov, kvetov, vinica, ovocný sad, skalka ... rozostavaný altánok. Dom (tehla, kameň) s podlahovou plochou cca 250m2 je kompletne zrekonštruovaný (2018, 2019), má novú plechovú strechu Ranila (2017), podlahové kúrenie, nový kotol, plastové okná, klimatizácia. Na pozemku je studňa, obecný vodovod, žumpa (príprava na ČOV), elektrina. Dva vstupy do domu, veľká presvetlená chodba, dve kúpeľne a 2 WC, šatník (malá izba), veľká kuchyňa. Obec Nižná Kamenica sa nachádza v malebnom prostredí Slanských vrchov len 22 km od Košíc (15 min. autom). V okolí sú lesy, lúky, rybník. Atraktívnym je aj historický park pri kaštieli v jej centre a historické kamenné mosty. V obci vládne čulý život, veľa kultúrno spoločenských udalostí, každoročne pribúdajú nové domy a noví obyvatelia. V obci je škola, skôlka, obchody. TOP ponuka, odporúčame.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »