PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image

Pozemky na výstavbu v obci Ruskov - slnečné, rovinaté, v tichej lokalite

37 € /celkom/m2
  • Typ: Stavebný pozemok
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 900.00 m2
  • Lokalita: Ruskov

Popis ponuky

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 pozemky v obci Ruskov Pozemky sa nachádzajú v intraviláne obce, v zastavanom území, priamo medzi rodinnými domami, vedie k ním obecná asfaltová prístupová cesta. Majú rozlohu 945m2 (cca 28*36) a 902m2 (cca 30*30). Ku pozemkom patrí aj podiel na 6m prístupovej ceste. Siete v blízkosti pri hlavnej ceste – plyn, elektrina, voda. Pozemky sú slnečné, rovinaté, ideálne pre stavbu rodinného domu. Cena: 37€/m2 Ruskov je vzdialený cca 20 km od Košíc, výborná dostupnosť autom, vlakom aj autobusom SAD. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť – škola, skôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, viaceré potraviny, stavebniny a iné. V okolí obce je možnosť športovania - turistika, cyklistika, huby. Príroda, lesy, čerstvý vzduch. Obec je bez neprispôsobivých spoluobčanov.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »