PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image

Pozemky na výstavbu v obci Čakanovce - rovinaté, tichá lokalita v zastavanej časti

21 000 €
  • Typ: Stavebný pozemok
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 631.00 m2
  • Lokalita: Čakanovce

Popis ponuky

Exkluzívne ponúkame na predaj štyri 6-árové pozemky v obci Čakanovce na výstavbu rodinných domov. Ide o lokalitu v mimoriadne tichom a kľudnom prostredí, mimo hlavnej cesty. Pozemky sa nachádzajú v zastavanom území obce, medzi rodinnými domami. Siete sú v dosahu (elektrina, obecný vodovod). Všetky pozemky sú obdĺžnikového tvaru so šírkou cca 27,5m a dĺžkou cca 24m. Súčasťou ponuky je stanovisko obce - súhlas s výstavbou domov na daných parcelách. Obec Čakanovce sa nachádza cca 20km od Košíc, prístup po kvalitnej ceste, od konca roka 2019 po novej diaľnici. V okolí obce čistá príroda, lesy (Slanské vrchy), lokalita pre cyklistov, turistov, hubárov, rybárov (v blízkosti je rybník). Cena pozemkov (vrátane podielu na prístupovej ceste 54,25m2): Parcela 1: 22 000€ - rezerované Parcela 2: 21 500€ Parcela 3: 21 300€ Parcela 4: 21 100€

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »