PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image image image

Rodinný dom v obci Čakanovce - veľký pozemok, tichá lokalita

142 000 €
  • Typ: Rodinný dom
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 1378.00 m2
  • Lokalita: Čakanovce

Popis ponuky

Exkluzívne ponúkame rodinný dom v obci Čakanovce. Dom je vo veľmi dobrom stave, ihneď obývateľný. 6 izbový, čiastočne zrekonštruovaný. Nachádza sa na veľkom, rovinatom pozemku – 1350m2. Na pozemku sa nachádza aj garáž, kôlňa na drevo, pivnica a bazén. Pozemok je široký, s prístupom priamo z obecnej cesty. Dom má 45 rokov, je čiastočne zrekonštruovaný, má novú strechu (škridle Ranila). Počet izieb 6,5, kúpeľňa s WC, plastové okná. Vykurovanie na tuhé palivo + záložné elektrické. Obecný vodovod. Dom je vhodný aj na viacgeneračné bývanie. Obec Čakanovce sa nachádza cca 20km od Košíc, prístup po kvalitnej ceste, od 2019 po novej diaľnici. V okolí obce čistá príroda, lesy (Slanské vrchy), lokalita pre cyklistov, turistov, hubárov.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »