PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image

Bungalov v obci Ďurďošík, holodom, krásne prostredie

123 000 €
  • Typ: Bungalov
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 110.00 m2
  • Lokalita: Ďurďošík

Popis ponuky

Na predaj dva 4 izbové bungalovy v obci Ďurďošík pri Košiciach. Domy na pozemku 550m2 budú dokončené v mesiaci september 2017 do stavu holodom. Krásna lokalita s novostavbami na konci obce s výhľadmi na Slanské vrchy. Tiché a čisté prostredie. Cena: 123000€ a 133000€ (podľa použitého materiálnu). Obec Ďurďošík sa nachádza cca 16km od Košíc, po novej ceste asi 15 min. do centra. V 2019 prístup po novej diaľnici.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »