PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image

Rezervované - Bungalov v obci Ďurďošík, holodom, krásne prostredie

124 000 €
  • Typ: Bungalov
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 110.00 m2
  • Lokalita: Ďurďošík

Popis ponuky

TOP PONUKA Ponúkame novopostavený 4i bungalov v stave holodom, v novej lokalite v Obci Ďurďošík, na slnečnom pozemku s rozlohou 550m2. Dom má obytnú plochu cca 112m2, je postavený z kvádrov YTONG, okná sú plastové trojsklo, strecha keramická krytina. Dom je zateplený (12cm polystyrén) a strecha je zaizolovaná. Nehnuteľnosť má tri samostatné izby a obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, dve kúpeľne a dve WC. V podkroví je úložný priestor. Kúrenie je elektrické podlahové (rozvod vykurovacieho média v trubkách, kotol Protherm), v obývačke je predpríprava na krb. Z obývacej izby je východ na terasu. V každej izbe je prípojka na internet a TV. Nehnuteľnosť bude odovzdaná v štádiu holodomu: plastové okná, vchodové plastové dvere, omietky a základný biely náter, stropy sadrokartón, predpríprava na krb vrátane vyvložkovaného komína. IS: Voda, kanalizácia - žumpa, elektrina. K pozemku vedie spevnená miestna komunikácia. Krásna lokalita s novostavbami na konci obce s výhľadmi na Slanské vrchy. Tiché a čisté prostredie. Obec Ďurďošík sa nachádza cca 16km od Košíc, po novej ceste asi 15 min. do centra. V 2019 prístup po novej diaľnici.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »