PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image image image image image

Chata v blízkosti jazera pri obci Vyšná Kamenica – lesy, lúky, príroda, tiché miesto v prírode

59 000 €
 • Typ: Chata, Chalupa
 • Kategória: predaj
 • Celková plocha: 200.00 m2
 • Úžitková plocha: 118.00 m2
 • Obytná plocha: 84.00 m2
 • Lokalita: Vyšná Kamenica

Popis ponuky

Ponúkame na predaj alebo výmenou za byt v Košiciach murovanú jednoposchodovú chatu s celoročným využitím. Chata je v pôvodnom stave. Na prízemí sa nachádza obývacia izba s kuchynkou a kúpeľňa s WC a so sprchou. Na poschodí sú dve izby s osobitnými vchodmi a malá úložná miestnosť (šatník). Veľká veranda s altánkom je chránená pred dažďom a vetrom priehľadným rolovacím systémom. Pozemok má 200m2, celková úžitková plocha je 118m2 (chata 49,7m2, veranda 21,3m2, altánok 47,23m2). Vykurovanie celej chaty je zabezpečené krbom na drevo a doplnkovým elektrickým kúrením, radiátory sú v celej budove. K dispozícii je voda aj elektrina. Spoločná vodáreň je v súkromnom vlastníctve niekoľkých chatárov. Pod verandou je pivnica (30,3m2) a pod altánkom je umiestnená garáž (18,8m2). V blízkosti chaty je spevnená plocha pre 3 vozidlá a suché WC. V blízkosti je ohnisko s posedením a dreváreň. Celé okolie chaty je upravené. Naokolo je krásne prostredie, lesy, lúky. Lovný rybník je asi 300m od chaty. Tiché prostredie pre milovníkov prírody, cyklistov, hubárov. Krásne výhľady na Slanské vrchy. Výborné východiskové miesto pre turistov, cyklistov, bežkárov no aj hubárov a rybárov.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


 • Pavol Bujňák
 • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

 1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
 2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
 3. Právny servis (príprava zmlúv)
 4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »