PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image

Rodinný dom Trstené pri Hornáde - pripravený na rekonštrukciu

59 000 €
  • Typ: Rodinný dom
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 460.00 m2
  • Lokalita: Trstené pri Hornáde

Popis ponuky

Na predaj starší rodinný (32r.) dom pripravený na rekonštrukciu, staticky vo veľmi dobrom stave, v obci Trstené pri Hornáde (cca 20 km od Košíc). Dom sa nachádza na okraji obce smerom k Maďarsku. Pozemok je rovinatý, 460m2, zastavaná plocha 110m2, obytná plocha 220m2. Materiál kváder a tehla, strecha plechová. Dom je dvojpodlažný, má 5 izieb, 1 kúpeľňu, kuchyňu, špajzu. Polovica domu je podpivničená. Na dvore kopaná pivnica na zeleninu a ovocie. Vlastná studňa, obecný vodovod, žumpa, elektrina, plyn.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »