PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image

Chata novostavba, Svinica, krásne prostredie v blízkosti lesa

18 000 €
  • Typ: Chata, Chalupa
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 303.00 m2
  • Lokalita: Svinica

Popis ponuky

Ponúkame na predaj chatku v krásnom prostredí, v blízkosti lesa, lúk. Chatka sa nachádza v záhradkárskej osade vo Svinici, cca 19km od Košíc. K pozemku vedie prístupová cesta. Chatka sa nachádza na pozemku 303m2, je možnosť dokúpiť aj vedľajší 400m2. Nehnuteľnosť je novostavba pred kolaudáciou, podlahová plocha 52m2. Na prízemí sa nachádza izba s kuchynským kútom (kuchynská linka), v podkroví je upravený priestor na dve izby. Všade omietky, plávajúca podlaha, drevené trámy na strope, zavedená elektrina. Na pozemku je kôlňa a suché WC. Miesto vhodné pre milovníkov prírody, hubárov, turistov. Cena: 19600€

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »