PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image

Pneuservis zabehnutý v obci Bidovce

155 000 €
  • Typ: iný
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 494.00 m2
  • Lokalita: Bidovce

Popis ponuky

FLATONIC | REALITNÝ SERVIS Vám exkluzívne ponúka na predaj prevádzku autoservisu / pneuservisu s predajňou autodielov a autodoplnkov v Bidovciach, 18 km od Košíc. Prevádzka poskytuje kompletné služby autoservisu a pneuservisu, je plne vybavená, zabehnutá, so širokou klientelou a dobrou reputáciou. Budova servisu má tehlovú konštrukciu, bola skolaudovaná v roku 2007, je dvojpodlažná. Prízemie: 3x dielňa, predajňa, sklad, WC Poschodie: veľký sklad, v stráženom areále - na pozemku o výmere 494 m2, zastavaná plocha 195 m2, ústredné kúrenie, vybavená svetelným senzorom. výhody nehnuteľnosti: - výborná poloha pri hlavnej ceste, výjazd z diaľnice v blízkosti, v danej oblasti žiadna konkurencia, stabilná spolupráca s miestnou STK Bidovce, veľký počet parkovacích miest, zohratý kolektív skúsených odborníkov Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis ako aj províziu RK.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »