PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image

Novostavba rodinného domu v obci Bidovce

180 000 €
  • Typ: Rodinný dom
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 850.00 m2
  • Lokalita: Bidovce

Popis ponuky

Ponúkame na predaj novostavbu dvojpodlažného rodinného domu v obci Bidovce, vzdialenej od Košíc približne 17 km. Dom je pripravený na okamžité bývanie pre viacčlennú rodinu. Kvalitné stavebné materiály, odborné postupy a moderné technológie použité pri výstavbe tohto domu Vám garantujú, že sa niekoľko najbližších rokov nebudete musieť zapodievať žiadnymi rekonštrukciami alebo opravami. Dom je v osobnom vlastníctve, je samostatne stojaci, kolaudácia z roku 2013. Pozemok o výmere 850 m² , zastavná plocha 145 m2, úžitková plocha spolu cca 280 m2. Nehnuteľnosť je v perfektnom technickom stave, je napojený na všetky inžinierske siete, má plastové okná (7 - komorové, trojsklo), zateplenie kvalitným polystyrénom (15 cm). Strešná krytina – glazúrovaná pálená škridľa Tondach (záruka 25 rokov), murivo – tehla Leier (38 cm), podlahy drevené a v kúpeľniach, WC a na chodbe keramická dlažba, centrálne vykurovanie plynovým kotlom, podlahové kúrenie v celom dome, krb v obývačke. Dispozícia domu je nasledovná: prvé nadzemné podlažie: - chodba - kuchyňa spojená s jedálenskou časťou - obývačka s krbom - hosťovská izba - toaleta - garáž (pre dve autá) - technická miestnosť, resp. kotolňa - práčovňa druhé nadzemné podlažie: - chodba - spoločenská miestnosť s francúzskymi oknami - šatník - spálňa s balkónom - 2x detská izba, 1x s balkónom - kúpeľňa s oddelenou toaletou výhody nehnuteľnosti: - dom je pripravený na okamžité bývanie - pred užívaním nie sú nutné žiadne investície - slnečný dom aj pozemok - poloha na okraji obce - vlastná príjazdová cesta Celkové mesačné náklady pri plnej prevádzke sa pohybujú okolo 135,- €. Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »