PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image image image image

Luxusná zariadená vila s krásnymi výhľadmi na prírodu Košice Kavečany

339 000 €
  • Typ: Rodinná vila
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 259.00 m2
  • Lokalita: Košice I - Kavečany

Popis ponuky

Exkluzívna ponuka Ponúkame na predaj 7 ročnú samostatne stojacu luxusnú vilu pre náročných v Košiciach Kavečanoch. Dom je ihneď obývateľný. Nehnuteľnosť sa nachádza v okrajovej časti obce, na veľkom slnečnom pozemku s rozlohou 1291m2, zastavaná plocha 259,3 m2. Dom sa predáva aj so zariadením (luxusný holandský nábytok z masívu). Dvojpodlažná tehlová stavba s troma samostatnými vstupmi má drevené eurookná, vykurovanie plynové (kotol Buderus). V dome sa nachádza päť rôznych krbov. Dve zariadené kuchyne a 8 izieb, 2 kúpeľne a 2 osobitné WC s bidetom, je vhodné pre väčšiu rodinu alebo ako dvojgeneračný. Na dvore sa nachádza veľká terasa, dvojgaráž, dreváreň s altánkom a kotec pre psa. Z pozemku sú krásne výhľady na pohoria a okolitú prírodu. Mestská časť Kavečany si napriek blízkosti mesta doposiaľ zachováva vidiecky ráz. Ide o vyhľadávanú lokalitu pre bývanie v rodinných domoch. Krásna okolitá príroda, lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním, lyžiarske bežecké dráhy, letná bobová dráha. Do katastra Kavečian patrí aj najväčšia ZOO na Slovensku.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »