PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image image image image

4izbový byt s vlastným kúrením a ohrevom vody

79 000 €
  • Typ: 4 (4,5) izbový byt
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 74.00 m2
  • Lokalita: Košice I - Sídlisko Ťahanovce

Popis ponuky

Výnimočná ponuka EXKLUZÍVNE 4 izbový byt v osobnom vlastníctve, 74m2, s vlastným vykurovaním a ohrevom teplej vody - veľké úspory nákladov. Byt sa nachádza 2. poschodí (zo 7), orientovaný na východ – západ, je slnečný a teplý. Prešiel rekonštrukciou – drevené eurookná s trojsklom, kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC, vstavané skrine – veľa úložného priestoru. Byt má nové medené elektrické rozvody (okrem dvoch izieb). Balkón s pekným výhľadom na mesto je zasklený. Byt sa nachádza v bytovom dome na sídlisku Ťahanovce, v lokalite v blízkosti nákupných centier, parkovanie bezproblémové. Mesačné náklady cca 140€ (vrátane 70€ do fondu opráv). Dohoda o cene možná

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »