PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image image

Dvojgeneračný rodinný dom v Herľanoch

149 900 €
  • Typ: Rodinný dom
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 3350.00 m2
  • Lokalita: Herľany

Popis ponuky

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Herľanoch. Dom sa nachádza v okrajovej časti obce, v tichom lesnom prostredí, je vhodný pre ľudí ktorých láka príroda, chov zvierat a ktorí hľadajú kľudné prostredie na život. Rovnako je vhodný aj na podnikanie, prípadne pre viacgeneračnú rodinu. Dom je podpivničený, s garážou. Má nové plastové okná a novú strechu. Na prízemí sa nachádza 4 izbový byt, ktorý je potrebné zrekonštruovať. Na poschodí sa nachádza 3 izbový byt, pričom jedna izba s vlastnou kúpeľňou a WC má osobitný vchod. Každá z kuchýň má špajzu. Poschodie je po rekonštrukcii. Kúrenie na tuhé palivo, byt na poschodí má kúrenie riešené elektrickým kotlom, žumpa a obecný vodovod. Na pozemku sa nachádza stajňa s drevárňou a s podkrovím na uskladnenie sena. Vhodné prostredie aj pre chovateľov hospodárskych zvierat. Pozemok susedí s lesom a blízkou lúkou. Pozemok má 3350m2, zastavaná plocha je 140m2 + 50m2 stajňa.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »