PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image

Pozemky v Trsťanoch - vhodné na záhradky

11 € /celkom/m2
  • Typ: Záhrada
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 3278.00 m2
  • Lokalita: Trsťany

Popis ponuky

Ponúkame na predaj parcely vhodné na záhrady. Prístup k všetkým sieťam (elektrina, vodovod, kanalizácia) v blízkosti pozemku. Pozemok sa nachádza priamo v zastavanej časti obce. Pred pozemkom sú inžinierske siete - elektrika, obecný vodovod a kanalizácia. K pozemkom vedie asfaltová prístupová cesta. Obec Trsťany je vzdialená iba 15 minút jazdy autom do centra Košíc. Je to ideálne miesto pre ľudí, ktorí chcú bývať na kľudnom a pokojnom mieste. Obec je nepriechodná, tichá, príroda v okolí obce neznečistená (žiadny priemysel ani v blízkosti) Pozemok má 3278m2, cena 11€/m2. Bližšie informácie, prípadne dohodnutie obhliadky telefonicky.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »