PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image

TOP PONUKA - pozemok pri Spišskom Podhradí, investičná príležitosť

1 €
  • Typ: Investičná príležitosť
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 140000.00 m2
  • Lokalita: Spišské Podhradie

Popis ponuky

Konsolidované, vysporiadané vlastníctvo pozemkov. Vypracovaná štúdia pre Logistické centrum v súlade s územným plánom. Pripravené podklady pre územné konanie ( v prípade štúdie Logistického centra). Spracovanú štúdiu je možné v prípade záujmu meniť a upravovať. Výška zástavby max. 2 nadzemné podlažia. Možnosť delenia pozemkov, je potrebné však zachovať pohyb medzi pozemkami. Rozloha pozemku – 14 ha Rozvojová plocha + 2 ha Pozemok viditeľný priamo z diaľnice D1. Nový viadukt vhodný pre kamiónovú dopravu napojený na cestu k pozemku umožňuje priame spojenie s diaľnicou D1. Diaľnica D1 bezprostredne vedľa pozemku. Exit Spišský Hrhov 9 km Exit Behárovce 7 km Cesta I. triedy E50 od pozemku cca 200 m Cena dohodou

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »