PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image

Pozemok v Perlovej doline

11 € /celkom/m2
  • Typ: Lesy a lúky
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 1854.00 m2
  • Lokalita: Gelnica

Popis ponuky

Krásny, veľký, zaujímavo členený slnečný pozemok s potôčikom, s prístupovou asfaltovou cestou. Pozemok sa nachádza v rekreačnej zóne Perlová dolina, cesta pokračuje až na Kojšovu hoľu. Lokalita v blízkosti Gelnice, cca 35 km od Košíc. Je vhodný na výstavbu chaty alebo chalupy. Elektrické vedenie sa nachádza pri pozemku. Pozemok má rozlohu 1854m2, má nepravidelný tvar. Tichá lokalita vhodná pre cyklistov, turistov, ľudí hľadajúcich oddych, únik z mesta. Cena 11€/m2

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »