PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image image image

Byt v centre Košíc - Staré Mesto

130 000 €
  • Typ: 3 (3,5) izbový byt
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 108.00 m2
  • Lokalita: Košice I - Staré Mesto

Popis ponuky

Veľký kompletne zrekonštruovaný pavlačový byt v centre Košíc. Byt má 108 m2., nachádza sa na 1.poschodí/1, má balkón. Byt bol kompletne rekonštruovaný,má nové rozvody elektriky, vody, plynu a odpadu. Vykurovanie a ohrev vody je vlastným plynovým kotlom. V obývačke je krb s prieduchmi. Byt má dve väčšie izby /7,4x5m a 6x6 m/, jednu menšiu izbu/pracovňa, kuchyňu, kúpeľnu a WC. Byt sa nachádza v blízkosti centra Košíc, je vhodný na bývanie prípadne na podnikanie. K bytu patrí aj veľká pivnica. Je možnosť realizácie podkrovného bývania - výška podkrovia 5m.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »