PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image

Chata so záhradou Košice - Sever

48 000 €
  • Typ: Chata, Chalupa
  • Kategória: predaj
  • Celková plocha: 0.00 m2
  • Lokalita: Košice I

Popis ponuky

Chatka so záhradou nachádzajúca sa vo vyhľadávanej a lukratívnej časti Košice - Sever s pekným výhľadom na Košice. Neďaleko sa nachádza vyhliadková veža a zastávka MHD. Chatka má 1 poschodie + podkrovie. Na poschodí sa nachádza kuchyňa, vstupná chodbička a malá predsieň so vstupom do pivnice. Na podkroví sa nachádza 1 miestnosť. Inžinierske siete: elektrina, nádrž na dažďovú vodu, suché WC. Studňa vo výstavbe do hĺbky viac ako 40m, ukončenie zahrnuté v cene nehnuteľnosti. Chatka má nové rozvody elektriny. Vykurovanie elektrické + piecka na pevné palivo. Krytiny strechy je plech. Súčasťou chatky je dreváreň. Podpivničená je z 2/3. Krásny rovný pozemok a územie je schválené na výstavbu RD robí túto chatu veľmi zaujímavou.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


  • Pavol Bujňák
  • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

  1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
  2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
  3. Právny servis (príprava zmlúv)
  4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »