PowerWood Realitná kancelária, Investičné poradenstvo
HotLine: (421) 948 422 533
image image image image image image image image image image

Znížená cena !! Rodinný dom Baňa Lucia

42 000 €
 • Typ: Vidiecky dom
 • Kategória: predaj
 • Celková plocha: 800.00 m2
 • Výmera pozemku: 800.00 m2
 • Lokalita: Vyšný Medzev
 • Príjazdová cesta: poľná cesta

Popis ponuky

Nehnuteľnosť na predaj alebo výmenou za 2 alebo 1,5 izbový byt. Nachádza sa vo Vyšnom Medzeve (34 km od Košíc), časť Lucia Baňa. Dom, pôvodne budova železničnej stanice zrušená v 70.tych rokoch 20. st.. Nachádza sa v krásnej, tichej lokalite bokom od hlavnej časti obce, okrajom pozemku preteká potôčik. Dom je v osobnom vlastníctve, v pôvodnom stave, je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Má všetky inžinierske siete - elektrina, vodovod, plyn, žumpa, suché WC a má vlastnú studňu. K pozemku patrí aj pôvodný CO kryt. Budova má 4 izby, prístup nespevnenou obecnou komunikáciou, okná sú drevené, strecha je z eternitu, kúrenie gamatkami a pôvodnými kachľovými pecami. Možnosť napojenia na verejný vodovod. K domu patrí hospodárska budova. Jeho súčasťou je aj pivnica. Tento dom je vhodný pre milovníkov prírody, hubárov, športovcov a všetkých, ktorí hľadajú únik z mesta. V obci sa nachádza letné kúpalisko. V cene je dohodnuté aj vybavenie domu a technické zariadenia v dielni, tiež materiál na rekonštrukciu. Celková plocha pozemku je 800m2. Dohoda o cene možná. Možná aj výmena za 2 alebo 1,5 izbový byt v Košiciach.

Lokalita ponuky

image

Kontaktujte nás


 • Pavol Bujňák
 • 0948 422 533

Pozemkový servis

Pozemkový servis - servis spojený s hľadaním pozemkov. Hlavným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť klienta (dôvodom zavedenia novej služby bola častá nespokojnosť klientov s kúpeným pozemkom, kedy napriek pôvodnej deklarácii predávajúceho, realitnej kancelárie a občas aj prehlásenia obce, nebola stavba možná alebo sa stavba zbytočne predražila).

Celá cesta k domu začína nákupom pozemku. Služba Pozemkový servis prináša klientom výrazne vyššiu mieru bezpečnosti pri nákupe pozemku. Pozostáva zo štyroch krokov:

 1. Aktívna pomoc pri hľadaní pozemku
 2. Preverenie konkrétneho pozemku (územný plán, médiá .... cca 15 parametrov)
 3. Právny servis (príprava zmlúv)
 4. Prefinancovanie pozemkov

S bližšími informáciami k službe Vás radi oboznámime na osobnom stretnutí. »

Potrebujete Hypotéku?

Poskytneme Vám komplexný hypotekárny servis a konzultácie, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Pre viac info nás kontaktujte »